СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Системи штучного інтелекту є найсучаснішим і найбільш прогресивним напрямком в освітній сфері . Застосування систем штучного інтелекту для вивчення іноземних мов дозволяє у найкоротший термін в найбільш зручній формі оволодіти не тільки однією, а й декількома іноземними мовами. Системи штучного інтелекту максимізують шанси на успіх.

Rosetta Stone – провідна світова компанія, що спеціалізується на створенні систем штучного інтелекту в мовній освітній галузі.

Rosetta Stone є сучасним програмним продуктом, який у найбільш ефективний та найбільш економічний спосіб забезпечує вивчення іноземних мов, створюючи, за допомогою мультимедійних технологій, ефект знаходження в мовному середовищі. При цьому , Користувач самостійно обирає будь-який зручний час навчання у межах цілодобового режиму доступу до програми ( режим доступу - 24/7) незалежно від місця перебування.

Програма Rosetta Stone запроваджується на базі інтерактивних мультимедійних платформ і дозволяє на вибір вивчати будь-яку з 32 представлених мов. Програма Rosetta Stone успішно використовується мільйонами людей у 150 країнах світу.

Далі...