Як це працює?

Вивчай нову мову сьогодні…

відкривай світ завтра!

Як це працює?

Rosetta Stone використовує комбінаціютексту, зображень і звуку щоб запам'ятовувати слова і граматику природно, без використання словників (зубрьожки).

Задіяна зорова, слухова, фотографічна пам'ять.

Наприклад, програма демонструє Вам декілька фотографій. Далі дається звукове та текстове пояснення, яке описує одну з фотографій. Ви повинні вибрати фотографію, яка найбільш відповідає опису.

Під час письмових завдань програма надає екранну клавіатуру для полегшення введення нелатинських символів.

У міру розвитку складність завдань підвищується.

Для користування програмою Вам необхідні:

✔ доступ до інтернету,

✔ навушники з мікрофоном.

Система розпізнавання мови та вимова

Оцінити правильно вимову можуть лише носії мови. Програма оцінює вимову слів (за наявності у Вас мікрофону). Лише після того, як система розпізнає правильну вимову певного слова чи речення, Ви зможете перейти до наступного завдання. Ви отримуєте змогу не лише навчитися правильно вимовляти нові слова, але й перевірити правильність вимови, наприклад, завчених слів зі шкільної програми :)

Якщо не вдалося з декількох спроб правильно вимовити запропоноване слово - не засмучуйтесь. Можна налаштувати тонкість сприйняття вимови (уповільнений варіант), що дозволяє тренувати правильну мову.

Оцінювання

Програма оцінює відповіді за шкалою від 0 до 100. Оцінка зберігається і відображається протягом усіх практичних занять. Таким чином, Ви зможете спостерігати контроль Ваших успіхів у вивченні мови.

Вивчення мови з Rosetta Stone – це зручно!

Вивчайте мову в онлайн - режимі без обмежень в часі згідно свого особистого розкладу… будь-де, де є доступ до інтернету!

А де зручно Вам?

По дорозі на роботу чи побачення…

Вдома чи обідню перерву…

В подорожі…

На відпочинку…

Вивчайте мову

…будь-де !!!

Ще більше можливостей для вивчення іноземної мови з Rosetta Stone!

Вивчення мови можливе також завдяки мобільним додаткам. Просто завантажте мобільний додаток "Learn Languages: Rosetta Stone" для Android та Apple iOS.