ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Запитання:

Які технічні пристрої необхідні для користування програмою ?

Відповідь:

Для роботи в програмі потрібно мати будь-який персональний пристрій ( комп’ютер, смартфон, планшет і т.п.), за допомогою якого Ви можете підключитись до Інтернет мережі та доступ до Інтернету. Швидкість Інтернет мережі бажано 0,5 Мбит/с Для зручності, пропонуємо використовувати навушники.

Запитання:

Чи правильно я зрозуміла, що я можу користуватись програмою будь-коли протягом цілої доби і підключатись до програми необмежену кількість разів на добу ?

Відповідь:

Для роботи в програмі Вам надається персональний логін і пароль, який буде діяти протягом замовленого Вами періоду навчання. За допомогою логіна і паролю Ви можете підключатись до програми Rosetta Stone необмежену кількість разів у будь-який зручний час протягом всього періоду навчання.

Запитання:

Що таке системи штучного інтелекту ?

Відповідь:

Системи штучного інтелекту – це програмний продукт , який забезпечує вивчення іноземних мов у найбільш ефективний та найбільш економічний спосіб і завдякиякому значно збільшуються можливості досягнення бажаного результату. Більш детально на Системи штучного інтелекту

Запитання:

Як працює програма Rosetta Stone ?

Відповідь:

Для вивчення іноземних мов застосовуються роботизовані інтерактивні технології. Система вивчення іноземної мови на створенні ефекту занурення в мовнесередовище.

Навчання представляє самостійні інтерактивні уроки з вбудованою системою розпізнавання мови, онлайн заняття з розвитку усного мовлення з носієм мови, атакож доступ до ресурсів міжнародної онлайн спільноти людей, що вивчають іноземні мови за допомогою Rosetta Stone.

Навчальні уроки складаються із завдань з усного мовлення, письмової мови, аудіювання, читання, які виконуються з постійним супроводженням «вчителя-робота».

Після виконання кожної вправи в автоматизованому режимі визначається оцінка виконання за шкалою 100 %. Якщо вправа виконана менше ніж рекомендований длязаліку відсоток , автоматизована система пропонує виконати вправу повторно до досягнення відповідного результату. Якщо вправа виконана з належнимрезультатом, програма автоматично переводить до виконання наступної вправи.

Кожний учень має змогу самостійно повернутись до будь-якого завдання для повторення матеріалу.

Запитання:

Чи можу я отримати якусь допомогу протягом навчання, в разі виникнення будь-яких незрозумілих для мене речей ?

Відповідь:

Процес навчання супроводжується консультаційною, технічною та методологічною підтримкою професійних фахівців в традиційному та он-лайн режимах. Детальніше на підтримка

Запитання:

Як можна ознайомитись з роботою програми ?

Відповідь:

З роботою програми Ви можете ознайомитись за допомогою демо-версії на : Демо

або завітавши до Центру Мов , що розташований в будівлі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33 ( біляметро Шулявська ), попередньо замовивши зручний для Вас час проведення тренінгу на languages@bpltd.com.ua абоза тел.

(067) 249 31 84

Запитання:

Ви зазначаєте, що батькам дітей, які навчаються за програмою, буде надана можливість контролю за навчанням. Як це буде працювати?

Відповідь:

Батькам учня, який навчається за програмою, буде надаватись персональний логін та пароль доступу до системи адміністрування навчання учня. Батьки зможутьбачити обсяг годин , протягом яких учень працював з програмою, часи входу учня в програму, результат ( успішність ) по кожному завданню, динамікупросування учня по рівням та всередині кожного рівня по завданням.

В разі виникнення у батьків будь-яких запитань щодо динаміки навчання дитини, Ви можете звернутись за консультаційною допомогою до професійних викладачів ,звернувшись на languages@bpltd.com.ua або за тел. (067) 249 31 84

Запитання:

Я хочу визначитись чи буде доречною програма для моїх дітей. Чи можна батькам якимось чином ознайомитись з роботою програми , щоб прийняти рішення пронавчання дітей?

І чи можна підключити обох дітей до однієї тієї самої програми?

Відповідь:

З роботою програми батьки можуть ознайомитись за допомогою демо-версії на :Демо

або завітавши до Центру Мов , що розташований в будівлі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33 ( біляметро Шулявська ), попередньо замовивши зручний для Вас час проведення презентації на languages@bpltd.com.uaабо за тел.

(067) 249 31 84

Кожна дитина повинна підключатись до програми індивідуально. Кожна дитина отримує персональні коди доступу до програми ( логін і пароль) і , перед початкомнавчання, проходить аудіо тест для роботи з системою розпізнавання мови. Двоє дітей не можуть одночасно користуватись однією програмою, так як системаадміністрування навчання не зможе фіксувати результат навчання і просування по програмі кожної дитини окремо.

Запитання:

Якщо моя дитина займається вивченням іноземної мови з викладачем? Чи є доречним її участь у Вашій програмі?

Відповідь:

Система навчання за програмою Rosetta Stone побудована на створенні під час навчання ефекту занурення у мовне середовище. Програма, окрім мовних навичок,розвиває у учня навички самоорганізації, концентрації уваги, тримання напруги, швидкого реагування та широкий спектр комунікативних навичок. Крім того, Висамостійно зможете контролювати успішність просування Вашої дитини у навчанні, підключившись до системи адміністрування програми.

Іноземні школи , що застосовували в процесі навчання програми Rosetta Stone, зафіксували значний зріст успішності учнів у вивченні іноземних мов.

Згодом, користуючись системою адміністрування навчання, запропонованою програмою, Ви самостійно визначитесь, яка система навчання є більш ефективною дляВашої дитини.