ROSETTA STONE CERTIFICATES

Сертифікація за програмами Rosetta Stone з метою визначення рівня мовних компетенцій провадиться для...

Тривалість тестового контролю - 2 академічних години з перервою між годинами 20 хвилин.

Здача тестів здійснюється у сертифікованих тестових (тренінгових) центрах.

На даний час такий центр відкрито в Києві на базі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33.

Тестування учнів загальноосвітніх навчальних закладів може відбуватись на виїзних засадах на підставі договорів з навчальними закладами або відповідними громадськими організаціями (фондами).

Учасники курсового навчання за результатами здачі тесту мають можливість отримати рекомендаційні листи для подальшого працевлаштування з визначенням навичок самоорганізації, концентрації уваги, тримання напруги, швидкого реагування, працездатності, здібностей з самостійного оволодіння навчання, спектру комунікативних навичок.

Вартість тестування з метою отримання міжнародного сертифікату Rosetta Stone за шкалою CEFR , у грн.

Програмний продукт Rosetta Stone застосовують для навчання свого персоналу такі відомі компанії, як: Shell, Boing, Marriott, Shevron, Mercedes Benz, Google, Siemens, NASA, Amtrak, NESTLE , Міжнародний суд в Гаазі, Організація Об’єднаних Націй , Metropolitan Police Service та багато інших.

Сертифікація за програмами Rosetta Stone з метою виконання функцій організації та адміністрування процесу навчання провадиться для:

Сертифікація зазначених категорій фахівців провадиться на підставі участі у спеціалізованих семінарах і тренінгах.

Спільно з Асоціації керівників шкіл України в жовтні- грудні 2014 року були проведені спеціалізовані тренінги для викладачів загальноосвітніх навчальних закладів України. Далі...