САМООСВІТА дослідження

Дослідження показали, що регулярна активна стимуляція мозку через інтелектуальну діяльність допомагає поліпшити і продовжити здорову роботу мозку.

Німецький археолог Генріх Шліман протягом багатьох років щодня вчив напам'ять по кілька сторінок тексту з різних книг і домігся того, що за 6-8 тижнів міг освоїти нову іноземну мову. Ще до часу, який передував розквіту його творчих сил, Шліман став одним з найвідоміших поліглотів світу.

Німець Людвиг Шютц розмовляв 270 мовами. Данський вчений XIX століття Расмус Христіан Раск знав 230 мов, професор Львівського університету Андрій Гавронський – 140, академік Наум Марр – близько сотні.

Італійський кардинал Джузеппе Мецофанті народився 17 вересня 1774, він вільно володів 38 мовами і близько 100 діалектами, а також мав базові знання багатьох інших мов.

Компанія Rosetta Stone є світовим лідером з навчання іноземним мовам. Програма Rosetta Stone запроваджується на базі інтерактивних мультимедійних платформ і дозволяє на вибір вивчати будь-яку з 32 представлених мов. Програма Rosetta Stone успішно використовується мільйонами людей у 150 країнах світу.

Вивчення іноземних мов стає легшим, доступнішим і зручнішим з інтерактивними технологіями Rosetta Stone.

На головну